Perepakett

See pidulik pakett sobib väikesele seltskonnale

Hind alates 60 eurost

  1. Lastekohviku rent 3 tundi
  2. Joogivesi
  3. Kõik nõud (mitte ühekordsed!), salvrätikud
  4. Koristus

!!! Kohvimasin koos piima ja suhkruga 10 eurot!!!

TÄHTIS! Oma söök ja jook kaasa tuua EI TOHI! Oma tordi kaasa toomise tasu on 10 eurot. Tasumine vastavalt Peetri Pzza ja LapsiLopsi hinnakirja. Iga lapse (0-18a.) mängukohviku külastus on 5 eurot, pizzad, joogid ja teised road on vastavalt Linnamäe Peetri Pizza hinnakirja, kehtivad ka Linnamäe Peetri Pizza soodustused. Saate templi Linnamäe Peetri Pizza templikaardile täishinnaga ostetud pizzade eest ja iga lapse külastuse eest. Minimaalne arve summa on 60 eurot. Broneerimistasu on 60 EUR, mis arvatakse maha arve kogusummast Maksimaalne arv 12 last ja 12 täiskasvanut.

Selle peo broneerimisega nõustute vabakülastuse reeglitega. Võite maksta kaardiga! Perepakett sobib väikestele seltskondadele, koosviibimistele ja perekondlikele koosviibimistele.

On võimalus tellida “Iriska ” . See on laste sõbranna. Ta sõbruneb lastega ja lõbustab neid 1 tunni jooksul. Hind on 35 eurot. Iriska alustab oma programmi üks tund pärast ürituse algust ja lahkub 1 tund enne ürituse lõppu. Palun märkige oma tellimuse kommentaarides, et soovite Iriska kaasa võtta. Iriska maksumus võetakse eraldi ja seda ei arvestata kogu arve hulka!