Lapsi-Lopsi

Lastehoid

Muusika tunnid lastele

Tere tulemast LapsiLopsi, see on ainuke lastekohvik Lasnamäel!

See on hubane laste saal Linnamäe Peetri Pizza kõrval

Siin on lõbus ja mugav kõikidele külastajatele – lastele, noortele ja eriti vanematele. Meie mängulinnak arendav laste fantaasiat, annab võimalust mängida erinevaid stsenaariume ja igaüks saab leida endale huvitavat tegevust.

Noortele ja õpilastele meil on Sony PlayStation, palju erinevaid lauamänge, diskovalgustus ja smart TV.

WOW! UUS! Broneerige terve kohvik enda seltskonnale 3 tunniks SIIN Minimaalne arve peab olema 50 euro. Tingimusedsiis

Meil on INTERAKTIIVNE PÕRAND! Projektori pilt on kujutatud põrandal, kaamera loeb mängija vastupidiseid toiminguid. Sel juhul loob mängija mulje suhtlusest virtuaalsete objektidega. Näiteks võib kujuteldava palliga jalgpalli mängida. Selle interaktiivse põrandaga lõbutsemine ja õppimine areneb lastel suurel liikuvusel, visuaal-liikumise koordineerimisel, tajumisel ja reageerimisvõimel.

Kohvik on avatud tööpäevadel 13.00-21.00, nädalavahetustel 10.00-21.00. Lastele sissepääs tasuline, 5 euro. Vabakülastuse tingimused on siin.

Meie pakkume erinevad peo paketid iga vanusele Vali pidu siin.

Vanemad väga hindavad meie mugavusi. Meie pakume kõiki teenuseid, mida on vaja toreda peo korraldamiseks – söök, jook , nõud, koristus, espressomasin , heeliumõhupallid, lõbustusprogrammid, smart TV, hea audiosüsteem (võib panna vaatmiseks oma slaide ja videot). Teil on vaja kaasa võtta ainult tort.

LapsiLopsi mängukohvikus puhkame kõik koos!