Meeleolu programmid

  1. Peojuht kostüümis Happy Kids Tallinn poolt (ämblik-mees, printsess, “Kutsikate Patrool” Marshal, Pippi pikk sukkpüks, piraat poiss/tüdruk, kloun, Hello Kitty, ükssarvik, Barbie, LOL ükssarvik, “3 kassi” Karamelka, “Frozen” Anna või Elza, nõid )
  2. Petrik – peojuht. Laste sõber. Sobib kooli lastele, kellel ei ole juba huvi multikate tegelasi. Seljas on tavaline Peetri Pizza t-särk. Ta on alati lõbus ja teab palju mänge. Temaga ei ole igav. Tema saab kasutada lauamänge, kunsti tarbed, mängukonsooli. Tema saab aidata lastele istuda laua taha, paneb sööki, jooki ja jäätist. Petrik – ei ole multikate tegelane.
  3. Detektiiv noorukitele alates 14a.: Linnas oli rööv. Kadus suur summa raha Politseinikud tulevad peole ja küsivad abi. Esitavad süütõendid. Koos lastega on vaja kuriteoga seotud asjaolusid välja selgitada ja kontrollida – Happy Kids Tallinn
  4. Disko lobusa Iriskaga Happy Kids Tallinn poolt
    Iriska armastab tantsida ja teabparim disko salaretsept. Mängud, tantsu võilmemine, õppime paar tantsu liigutust ja diskole oleme valmis! Siis alustame kõige lõbusam disko maailmas lemmik muusikaga!
  5. Meister klass “Slaimid” Happy Kids Tallinn poolt Meistri klass “Slaimid”. See on väga populaarne asi lastel ja noorukitel. Iga laps proovis kodus ise valmistada slaimi. Meie kutsume kõiki meiega koos valmistada suurepärast slaimi. Ise valmistame, ise värvime ja kaunistame.
  6. Valmistame figuurid pikkade õhupallidest Happy Kids Tallinnpoolt See on lõbus tegevus lastele kui ka noorukitele ja täiskasvanutele , Õpetame kuidas valmistada erinevad figuurid pikkadest värvilistest õhupallidest. Mängime kõik koos oma figuuridega. Igaühele oma figuur.
  7. Meister klass “Squishy” от Happy Kids Tallinn. Squishy’d – värvilised pehmed vahust mänguasjad.Squishy– healõhnaline stressimänguasi väga populaarne mänguasiValmistame endale piima kotti kujuline stressimänguasi Squishy point – väga mõnus katsuda Squishy alati tuleb oma vormi tagasi. Happy Kids Tallinn aitab teile valmistada endale squishy
  8. Põgenemistegevus koolilastele alates 8a. Põgenemistegevus on reaaleluline interaktiivne seiklusmäng. Põgenemise teevad võimalikuks erinevad vihjed, mõistatused, peidetud võtmed ja vahel koguni salapärased abistajad. Põgenemismäng on nutikust nõudev meelelahutus neile, kes ei häbene mängida. Põgenemismängude teemad: piraadi seiklus, egiptuse saladus, detektiiv, tondijutt, LOL nukkude saladus.

Kõikide prorgammide kestus on 1 tund Maksimaalselt 12 osalejad.