Meeleolu programmid

 1. 10+ Live Game Among Us HappyKidsTallinn
  Mäng lastele 10+ !!! Lapsed veedavad palju aega telefonides ja arvuti ees. Me teame, kuidas lapsi meelelahutust pakkuda. Meie püüdlustes tunnevad lapsed end meie seas mängus tõeliste mängijatena.
  Osalejad peavad välja selgitama, kes on reetur, kuid enne seda peavad nad läbima testi ja lahendama mõistatusi ning pärast üldhääletust saame teada vaenlase nime.
 2. 6+ Live Game Among Us НаppyKidsTallinn
  Meie meeskond on koostanud teile programmi, mis põhineb mängul Among Us. Mäng sobib lastele vanuses 6-10 aastat. Programmi juhib üks tegelastest, aktiivsed mängud, mis vahelduvad mõistatuste ja mõistatustega. Lapsed saavad teada, milline tants tegelastele meeldib ja saavad seda õppida. Programm meeldib nii Among Us’i fännidele kui ka neile, kes ei ole mänguga tuttavad.
 3. Likee pidu НаppyKidsTallinn  
  Oleme koostanud programmi, mis põhineb rakendusel Likee. Programmi eelis on see, et külalised saavad otse peol salvestada lahedaid ja elavaid videoid ning need internetti üles panna. Kui mõni külalistest on “uustulnuk”, aitavad meie saatejuhid teha video, mis jääb meelde. Kui teie laps unistab mõnda aega staariks olemisest, siis on see programm 100% teie jaoks. Me teeme videoid kõige populaarsema ja aktuaalseima muusika järgi. Meie saatejuht mängib ka mängu “Arva ära, kes ma olen?” ja tõeline üllatus on kast, mille sisu tuleb ära arvata puudutuse järgi. Selle programmi lõbusus ja asjakohasus – me garanteerime selle! Alates 7. eluaastast!!!
 4. Tik Tok pidu NarruKidsTallin.
  Tik tok on kõigile teismelistele teada. Meie animaator juhib pidu nii, et lapsed tunnevad end tõeliste tik tok staaridena. Mida programm sisaldab: 1. arvata suundumusi tik-tokist. 2. Korrake trand (tants). 3. Arva ära Ticktockeri viktoriin. 4. Arvake, mida tiktoker reklaamib. 5. Brand Guess Who. 6. Võtab ette valmistatud ülesannetega tikid maha, vaata neid ekraanil. 7. Tantsuplokk. Just Dance. 8. Teeme pilti. See programm sobib lastele, kes teavad, mis on Tik Tok. Vanus alates 9 aastast!!!

 5. Kostümeeritud animaatorid Happy Kids Tallinn
  (Ämblikmees, Printsess, Marshalli või Skye kutsikapatrullist, Pippi Pikamütsike, Piraat/piraat, tsirkusetola, Nyusha Väikeste inimestest, Säde või Printsess Celestia Minu Väike Poni, Barbie, LOL Ükssarvik, Caramel või Koržyk 3 kassist, Anna, Elsa või Olaf Frozenist, Nõid, Ninjakilpkonn, Minihiir, Leon Brawl Starsist, Superman).

6. Disco Iriskaga от Happy Kids Tallinn  .
Iriska
armastab tantsida, ta teab suurepärase disko retsepti. Mängud, tantsusoojendus, mõned liigutused selgeks ja olemegi diskoks valmis! Ja siis algab programmi kõige lõbusam osa, igaüks saab näidata, mida ta suudab tulise lemmikmuusika saatel. Sobib lastele alates 8. eluaastast, neile, kes armastavad tantsida. 

7. Pidžaamapidu on originaalne võimalus koolitüdruku ja tema parimate sõprade sünnipäeva tähistamiseks. Pingevaba atmosfäär, kerged suupisted, lahtised outfitid, põnevad võistlused ja palju nalja – mida veel peoks vaja on?

 Meie originaalprogrammi on oodatud tüdrukud
 
✅ Kiri tulevikku 
✅ Padjasõda 
✅ Kätehooldus kõigile tüdrukutele. See on parafiinivann
✅ Võistlused
✅ Süütav tants
 
See pidu pakub kõigile unustamatuid emotsioone, sest sel õhtul pidžaama selga pannes ei pea te magama minema, küll aga saate lõbusalt aega veeta oma parimate sõbrannadega. 

8. Põgenemistuba koolilastele alates 8. eluaastast НаppyKidsTallinn  Lisatasu +25 eurot.
Põgenemistuba on meelelahutuslik järjestikune mäng mõistatuste ja salakoodidega. Iga külaline tunneb end põneva seikluse kangelasena. Põgenemistoa teemad: piraatide seiklus, Egiptuse hauakambrite mõistatus, detektiiv, õuduslugu, nuku Lol saladused.

9. UUS!!! PÕGENEMISTUBA WENSDEIGA Happy Kids Tallinn 
Sensatsiooniline ja paljude poolt armastatud sari! Lisatasu +25 eurot

Programm lastele alates 8. eluaastast

Addamsi pere vanim tütar, Wensday, vajab Nevermore’i võlukooli saladuse lahti mõtestamiseks sõprade abi, kes ootab abi julgetelt ja sõbralikelt poistelt, kes suudavad mõistatuse hõlpsalt lahendada ja leida mitu sajandit tagasi peidetud maagia ✨ ✨✨✨
Loomulikult aitab neid Asi (käsi) ja soovi korral nende sõber Enid.

10. Meistriklass “Slime” Happy Kids Tallinn 
Lisatasu +25 eurot.
Slima valmistamise meistriklass. Mis on praegu laste seas ja kõigis videotes populaarseim? Muidugi lima. Peaaegu iga laps kodus või eemal proovis seda ise valmistada. Kutsume teid meie limade valmistamise meistriklassi, kus valmistame värvilisi ja läikivaid ning erinevatest materjalidest oma antistressi. Vanus alates 7 eluaastast!! “Slime”

11.  Teadussaade  Happy Kids Tallinn   
Lisatasu +30 eurot.
Kas soovite tõeliselt meeldejäävaid elamusi?! Las kõik udu, vahutab ja vuliseb?! Kuivjääga teadussaade ei jäta ükskõikseks mitte ainult lapsi, vaid ka nende vanemaid. Programmis on: värvide segamine, suitsused mullid, õhupall, mis täitub ise, naljakas kreeker, võlujook igale lapsele. Meie professor ei tea mitte ainult palju teadusest, vaid oskab ka teistest paremini lõbutseda. Professori kostüüm (särav parukas ja rüü)

Kõikide prorgammide kestus on 1 tund Maksimaalselt 12 osalejad.

Palun järgige vanuse- ja numbrilisi piiranguid, vastasel juhul ei tööta programm 100%-liselt!

Kui valite programmi vähem kui nädal varem, siis olge valmis, et soovitud programm või tegelane on juba hõivatud. Sellisel juhul võtame teiega ühendust ja pakume teile, mis on saadaval.

Broneeri siin