Lisateenused

NÄOMAALINGUD LASTEPEOLE

Hind 35 eurot

Näomaalingud on põnev ja väga lõbus lisa igale lastepeole! Iga laps armastab muutumist! Rõõmsameelne särav joonistus lapse näol muudab selle tundmatuseni! Paar minutit? ja see pole enam teie laps, vaid tiigripoeg, jänes, kassipoeg, printsess või piraat.

Kasutame spetsiaalseid kvaliteetseid veepõhiseid näo- ja kehavärve. Neid on lihtne peale kanda ja sama lihtne veega maha pesta. Sellised värvid on hüpoallergeensed, seetõttu kasutatakse neid laialdaselt laste nägude värvimiseks. Pildi joonistamine ei võta palju aega. Ja laps saab palju naudingut nii protsessist endast kui ka uuestisünnist!

Professionaalne näomaalija hakkab näomaalingu peo alguses. Teenus on mõeldud 12 lapsele (iga lisalaps +3 eurot) Teenuse maksumus lisandub lõpparvesse. Tasumine peo lõpus.

CANDY PIÑATA

Hind 35 eurot

Pinata on suur õõnes papist mänguasi, mis on mis tahes kujuga või teie lemmiktegelase kujul, mis on täidetud maiustustega. Pühapäeval on piñatal oma ülesanne – mingil hetkel purustab sünnipäevalaps koos sõpradega või üksi seda, kasutades selleks spetsiaalset nahkhiirt. Ja siis koguvad kõik koos laiali pillatud maiustusi.

FOTOGRAAF LASTEPEOLE

Maksumus 50 eurot/tund

Kutsudes lastepeole professionaalse lastefotograafi, ei saa te millegi pärast muretseda, täielikult lõõgastuda ja vaadata lapse rõõmsat mängu, temaga koos südamest naerdes! Fotograaf püüab kinni väikese sünnipäevalapse naeratuse ega unusta rõõmsaid vanemaid ja külalisi pildistamast. Sina ja su külalised tulid puhkama ja kõik soovite ka puhkust täiel rinnal nautida. Professionaal teeb mälestuseks fotod.

Anna tellimuse juurde kommentaaridesse aeg, millal soovid fotograafi kutsuda (peo alguses – kingituste esitamine, kaunilt kaetud laud, kõik lapsed ilusad, peo keskel- meelelahutus programm ja tort serveerimine)

TÄHTIS! Mida varem lisateenuseid tellite, seda suurem on tõenäosus, et meister/fotograaf saab teie puhkusele tulla.

SEEAPI PUDELID

Hind on 10 eurot.

Programmi kestus 15 minutit

Vapustav ja ilus lõbu, mis saab iga puhkuse, nii laste kui ka täiskasvanute kaunistuseks ja ei jäta kedagi ükskõikseks! See on kaasaskantav masin, mis puhub automaatselt mullid. Saate oma lemmikmuusika saatel lõbusalt mullidega tantsida. Seebimullid annavad teile säravaid emotsioone, ilusaid fotosid ja videoid. HOIATUS: Seebimullid põhjustavad ebamugavustunnet, kui need satuvad silmadesse. Silmi tuleb loputada jooksva veega.

MAGUS KOMMIVÄRV

Hind on 40 eurot.

Tahad oma puhkust magusamaks ja helgemaks muuta ? 🤩
Me tuleme teie peole ja kostitame kõiki kommivärvidega 🥳.
40 euro suurune summa sisaldab suupisteid kuni 24 inimesele.

NUMBRI TORT

Hind 65 eurot/2kg ja 95 eurot/3kg.
Koostis: meekook, koor-juust, vaarikas/maasikas.
Hind sisaldab kaunistusi (saab teha tegelastega kaunistusi).
Allergeenid: mesi, laktoos, gluteen

Ja ka: tordikommid 2,5 eurot/tükk, käsitsi maalitud piparkoogid 7 eurot/tükk, šokolaadimuffinid karamelliga või vanilliga ja vaarikaga 4,20 eurot/tükk (saab teha kandeid või pilte), pildiga lollipopsid 1,50 eurot/tükk.

 

Telli teenus juba broneeritud peoks, täites vormi:

Lisateenus(required)