Lisateenused

NÄOMAALINGUD LASTEPEOLE

Hind 35 eurot

Näomaalingud on põnev ja väga lõbus lisa igale lastepeole! Iga laps armastab muutumist! Rõõmsameelne särav joonistus lapse näol muudab selle tundmatuseni! Paar minutit? ja see pole enam teie laps, vaid tiigripoeg, jänes, kassipoeg, printsess või piraat.

Kasutame spetsiaalseid kvaliteetseid veepõhiseid näo- ja kehavärve. Neid on lihtne peale kanda ja sama lihtne veega maha pesta. Sellised värvid on hüpoallergeensed, seetõttu kasutatakse neid laialdaselt laste nägude värvimiseks. Pildi joonistamine ei võta palju aega. Ja laps saab palju naudingut nii protsessist endast kui ka uuestisünnist!

Professionaalne näomaalija hakkab näomaalingu peo alguses. Teenus on mõeldud 12 lapsele (iga lisalaps +3 eurot) Teenuse maksumus lisandub lõpparvesse. Tasumine peo lõpus.

FOTOGRAAF LASTEPEOLE

Hind 40 eurot/tund

Kutsudes lastepeole professionaalse lastefotograafi, ei saa te millegi pärast muretseda, täielikult lõõgastuda ja vaadata lapse rõõmsat mängu, temaga koos südamest naerdes! Fotograaf püüab kinni väikese sünnipäevalapse naeratuse ega unusta rõõmsaid vanemaid ja külalisi pildistamast. Sina ja su külalised tulid puhkama ja kõik soovite ka puhkust täiel rinnal nautida. Professionaal teeb mälestuseks fotod.

Anna tellimuse juurde kommentaaridesse aeg, millal soovid fotograafi kutsuda (peo alguses – kingituste esitamine, kaunilt kaetud laud, kõik lapsed ilusad, peo keskel- meelelahutus programm ja tort serveerimine)

TÄHTIS! Mida varem lisateenuseid tellite, seda suurem on tõenäosus, et meister/fotograaf saab teie puhkusele tulla.

Telli teenus juba broneeritud peoks, täites vormi: