Magus pidu

Kui teile meeldib kokandus , siis see pidu on teie jaoks! Rõõmsameelne kokk maiustuste maalt räägib sulle kõik saladused jäätise ja suhkruvilla kohta! Valida saab 3 programmi vahel:

1. “Kokteil – jäätis”: räägime kokteilide ajaloost, räägime kokteilide tervislikust koostisest, valmistame koostisosi, kaunistame ja valmistame igaüks 3 erinevat kokteili. Iga osaleja valib ise kokleili koostiosasid.

Toorained: jäätis, piim, mahlad, banaanid, mango, maasikas, vaarikas, mustikas, kirss, kakao

2. “Popkook jäätisega” : räägime, mida see naljakas fraas tähendab, ja popkookide valmistamise erinevad variandid. Oleme teie jaoks valinud kiireima (külmkapis ootamata), kuid kõige huvitavama ja tervislikuma (vähema suhkruga!) Pop-kookide valmistamise ja söömise viisi! Sa oled meeldivalt üllatunud! Iga osaleja valmistab 3 popkooki.

Koostis: tainas, toiduvärv, kommid, erinevad puistad/katted ja loomulikult JÄÄTIS!

3. UUS!!! MK Coton Candy Wool by Coton Candy Est. Kas soovite oma puhkust magusamaks ja helgemaks muuta ? 🤩 Meistriklass 🤩 5-14-aastastele lastele, kus nad saavad ise proovida kommi valmistamist 😉 ja õppida palju huvitavat selle kohta 🤔.

 

[event-features]

Hea pidu

See on kõige populaarsem pidupakett. See sisaldab kõike, mida vajate hea pidu jaoks: värsket toitu, mida valmistatakse kohapeal ja mida serveeritakse mitte kastides, vaid taldrikutes, mis on üks meie paljudest meelelahutusprogrammidest, mis sobib 3-14-aastastele lastele.

 

[event-features]

Super pidu

See pidu sisaldab kõike. Pidu sobib lastele vanuses 5 kuni 14 aastat. Kaunilt kujundatud magus laud sisaldab – laste ja Täiskasvanute kõige lemmikumaid maiustusi. Kõigile on maitse järgi maiuspalasid: kuumad suupisted ja köögiviljaviilud. Heeliumpallidest tehtud kujundused, saate kaasa võtta või külalistele kinkida. Meelelahutusprogrammide mitmekesisus üllatab teid! Tooge kõik oma sõbrad kõige säravamale puhkusele Lapsi Lapsi.

 

[event-features]