Magus pidu

Kui teile meeldib kokandus , siis see pidu on teie jaoks! Rõõmsameelne kokk maiustuste maalt räägib sulle kõik saladused jäätise ja suhkruvilla kohta! Valida saab 3 programmi vahel:

1. “Kokteil – jäätis”: räägime kokteilide ajaloost, räägime kokteilide tervislikust koostisest, valmistame koostisosi, kaunistame ja valmistame igaüks 3 erinevat kokteili. Iga osaleja valib ise kokleili koostiosasid.

Toorained: jäätis, piim, mahlad, banaanid, mango, maasikas, vaarikas, mustikas, kirss, kakao

2. “Popkook jäätisega” : räägime, mida see naljakas fraas tähendab, ja popkookide valmistamise erinevad variandid. Oleme teie jaoks valinud kiireima (külmkapis ootamata), kuid kõige huvitavama ja tervislikuma (vähema suhkruga!) Pop-kookide valmistamise ja söömise viisi! Sa oled meeldivalt üllatunud! Iga osaleja valmistab 3 popkooki.

Koostis: tainas, toiduvärv, kommid, erinevad puistad/katted ja loomulikult JÄÄTIS!

3. UUS!!! MK Coton Candy Wool by Coton Candy Est. Kas soovite oma puhkust magusamaks ja helgemaks muuta ? 🤩 Meistriklass 🤩 5-14-aastastele lastele, kus nad saavad ise proovida kommi valmistamist 😉 ja õppida palju huvitavat selle kohta 🤔.

 

[event-features]

Pizza pidu

LapsiLopsi ja Linnamäe Peetri Pizza esitlevad pidu “Väike pizzameister”
Lapsed ise võivad valmistada endale väike õhuke pizza kahe lisandiga nende valikul. Pizzameister õpetab kuidas rullitakse pitsapõhi, kuidas ja missugune kaste on vaja panna. Ise ka lapsed panevad juustu ja nende valitud lisandid. Pizzameister näitab kuidas pizza labida peale võtta ja õigesti panna pizzaahjusse. Lapsed jälgivad kuidas nende pizza küpsetab. Kogenud pizzameister annab teada kui on vaja pizza ahjust võtta. Lapsed ise võtavad oma pizza ahjust välja. Panevad taldriku peale ja ise proovivad ka pizzanoaga lõigata oma pizza. Kui pizza on valmis, läheb laps tagasi lastetuppa, et oma kättega valmistatud pizza degusteerida.

 

[event-features]