Pidu kõige väikestele lastele

See peopakett sobib lastele vanuses 1 kuni 3 aastat. Dünaamiline “Elav Kaart” lemmiktegelasega jätab elava mulje ja ei tee väikesele sünnipäevalapsele igavaks. Lihtne ja tervislik söök oleks hea maiuspala. Ja õhupallid on väikestele külalistele väga lõbusad.

 

[event-features]

Täispakett

See universaalne pakett sobib kõigile, nii lastele kui ka täiskasvanutele. Pakett sisaldab kõike, mida vajate edukaks puhkuseks.

 

[event-features]

Super pidu

See pidu sisaldab kõike. Pidu sobib lastele vanuses 5 kuni 14 aastat. Kaunilt kujundatud magus laud sisaldab – laste ja Täiskasvanute kõige lemmikumaid maiustusi. Kõigile on maitse järgi maiuspalasid: kuumad suupisted ja köögiviljaviilud. Heeliumpallidest tehtud kujundused, saate kaasa võtta või külalistele kinkida. Meelelahutusprogrammide mitmekesisus üllatab teid! Tooge kõik oma sõbrad kõige säravamale puhkusele Lapsi Lapsi.

 

[event-features]

Disco pidu

Kui soovite midagi erilist, siis hõbedane ime disko on teie jaoks parim valik. See pidu sobib igas vanuses, alates 1 aastast. Hõbedased Konfetit ei jäta kedagi ükskõikseks. Kõik puhkavad sellel peol, sest me hoolitseme kõige eest!

 

[event-features]